פעילות לכל הכיתה בכרמל

מגוון הצעות לפעילויות משלבות גיבוש, חוויה וערך מוסף. נצא עם כל הכיתה להכיר את אזור חוף הכרמל בפעילות בחוף הים, ספארי לילה, סדנאות ועוד

לגונת תל דור– החוף הסלעי מהווה עולם שלם ולא מוכר, שם חיים בעלי חיים מיוחדים שמתמודדים עם סביבת חיים מאתגרת ומשתנה. נצא אל אחד החופים היפים במדינה, נחפש את בעלי החיים המסתתרים בין הסלעים, נבנה ארמונות בחול, נחקור את שפע הצדפים שבחוף.
ג’ ומעלה | אפריל – אוקטובר

ספארי לילה בחולות קיסריה– כשכולם הולכים לישון, גרגירי החול בחולות הנוצצים של קיסריה מתחילים לנוע… ראש מציץ מהמחילה, נחש קטן זוחל מאחורי השיח ועקבות קטנות בחול מרמזות על נתיבים חדשים… סיור לא שגרתי. נשוטט בין החולות עם פנסי אולטרה סגול, נתגלגל בדיונות, נטשטש את החול ונגלה עקבות.
ג’ ומעלה | אפריל – אוקטובר

סדנאות מיומנויות קדומות – מרחב הכרמל וחופו היה מיושב על ידי האדם משחר ההיסטוריה ועד היום. האדם הקדמון חי בטבע והשתמש בחומרים הטבעיים לכל צרכיו. אנו מציעים מגוון סדנאות להיכרות והתנסות עם חיי האדם הקדמון ומיומנויות קדומות: סדנת חיות כח מבוץ, הסוואה, התגנבות, הדלקת אש, יצירת חבלים ובובות מגזעולי בננה ועוד.
גן – ו’ | כל השנה

משחק משימות משפחתי מטורף בזיכרון יעקב – המדרחוב מתעורר לחיים ומפגיש בין ההיסטוריה לשנות האלפיים. משחק משימות חוויתי ומאתגר המופעל באמצעות אפליקציה השולחת את המשתתף לחקור וליהנות בסמטאות הציוריות.
ד’ – ו’ | כל השנה

ניתן לקיים את הסיורים והסדנאות כפעילות סוף שנה, פעילויות לימי הולדת או בכל הזדמנות אחרת.

סוג הפעילות: טיול
איזור: חוף כרמל
עונה: כל השנה

לפרטים נוספים: 04-6438319 | mmbirds@spni.org.il
בית ספר שדה חוף כרמל

צילום: עדי קאהן
צילום: עדי קאהן
צילום: עדי קאהן
Previous slide
Next slide

 סוג הפעילות: טיול    איזור: חוף כרמל  עונה: כל השנה

לפרטים נוספים:
04-6438319 | mmbirds@spni.org.il
בית ספר שדה חוף כרמל

אולי יעניין אותך גם: